Comments on the match Zoja Golubeva versus Natalia Sadowska in Riga

This is the first time I keep a watchful eye on women match for the world title. I know about the matches played by women before, but for me it was more or less a passing by attitude. This time in Riga it was different. My good colleague Raimonds Vipulis was a trainer on Zoja’s side.

Sieviešu Pasaules čempiones titulmača uzvarētāja Natālija Sadovska!

30.novembrī noslēdzās Sieviešu Pasaules titulmačs, par uzvarētāju kļuva Polijas pārstāve Natālija Sadovska!

Pavisam drīz noslēgsies mačs par pasaules čempiones titulu

Ir noslēdzies septītais raunds un vadībā ir Polijas pārstāve Natālija Sadovska, taču priekšā vēl divi raundi. Noslēguma ceremonija notiks 1.decembrī.

Zināms 6.raunda rezultāts Sieviešu Pasaules titulmačā 100 lauciņu dambretē 2018

Šobrīd Rīgā turpinās Sieviešu Pasaules titulmačs 100 lauciņu dambretē starp Latvijas sportisti Zoju Golubevu un Polijas pārstāvi Natāliju Sadovsku. Pēc spraigām cīņām ir noslēdzies 6.raunds, pēc kura rezultāts ir neizšķirts.

Trešā diena

22.novembrī notika 3.raunds starp Zoju Golubevu un Natalia Sadowska. Arī šoreiz raunds beidzās neizšķirti, taču nekas vēl nav beidzies, priekšā vēl 6 raundi. Neliels video ieskats.

Otrā diena

21.novembrī tika aizvadīts 2.raunds starp Zoju Golubevu un Natalia Sadowska. Cīņa bija spraiga ne tikai abām spēlētājām, bet arī skatītājiem. Šis raunds beidzās neizšķirti. Neliels video ieskats.

Pirmā diena

20.novembrī tika aizvadīta pirmā spēle starp Zoju Golubevu un Natalia Sadowska. Pēc spraigas cīņas pirmajā kārtā uzvarēja Zoja Golubeva. Video ieskats pirmajā spēlē.

Atklāšanas ceremonija

19.novembrī Rīgā notika Sieviešu Pasaules titulmača atklāšana. Mačā tiksies Latvijas pārstāve Zoja Golubeva un Polijas pārstāve Natalia Sadowska. Neliels video ieskats atklāšanas ceremonijā.

Atklāts Sieviešu Pasaules titulmačs 100 lauciņu dambretē

19.novembrī, Rīgā norisinājās Sieviešu Pasaules titulmača atklāšanas ceremonija. Kā uzsvēra Latvijas Dambretes Federācijas prezidents Roberts Misāns: “Šīs sacensības ir šī gada nozīmīgākais notikums ne tikai Latvijas, bet arī pasaules dambretē. Mūs sagaida ļoti interesanta un spraiga cīņa starp divām, jau sevi iepriekš ļoti pierādījušām, pasaules mēroga sportistēm. Latvijas Dambretes Federācija ir ļoti pagodināta tās organizēt un celt Latvijas kā organizētājvalsts turpmāko lomu dambretes sportā visā pasaulē.”

Rīgā notiks Pasaules čempiones titulmačs 2018

No 19. līdz 30. novembrim Rīgā notiks Pasaules čempiones titulmačs starptautiskajā simtlauciņu dambretē.